gerifilmai.org » Filmai » Niki Larson: agentas mergišius / Nicky Larson et le parfum de Cupidon (2018)

Niki Larson: agentas mergišius

Nicky Larson et le parfum de Cupidon
BDRip
6,5 (balsų: 3149)
 • Metai:
  2018
 • Žanras:
  Veiksmo, Komedija, Kriminalinis
 • Šalis:
  France
 • Režisierius:
  Philippe Lacheau
 • Trukmė:
  1 val 31 min.
 • Aktoriai:
  Philippe Lacheau, Élodie Fontan, Tarek Boudali, Julien Arruti, Didier Bourdon, Pamela Anderson, Gérard Jugnot, Kamel Guenfoud, Audrey Lamy, Chantal Ladesou
 • Kalba:
  Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Niki Larson – super detektyvas ir kiečiausias asmens sargybinis, pagarsėjęs išskirtiniais kovos metodais ir šaudymo įgūdžiais. Sukčiausias bylas, kurių, regis, nepajėgus įveikti niekas kitas, Nikis išsprendžia akimirksniu, o gandai apie sumanujį agentą sklinda žaibo greičiu. Kietuolis detektyvas turi tik vieną silpnybę – jis negali atsispirti moterų kerams, o pamačius trumpą sijoną, darbai akimirkai atidedami į šalį... Drauge su partnere Lora, Nikį nusamdo ypač pavojingai misijai – komanda privalo užbėgti ilgapirščiams už akių ir apsaugoti Kupidono kvepalus – jais pasikvėpinęs asmuo akimirksniu tampa priešingos lyties traukos objektu. Vienai Nikio kūno daliai užsiėmus toli gražu ne slaptos misijos reikalais, kvepalai pagrobiami, tad sugrąžinti juos – super detektyvo garbės ir orumo reikalas!

Filmo „Niki Larson: agentas mergišius“ pagrindu tapo kultinė Tsukasa Hôjô manga „City Hunter“, vėliau virtusi anime filmų ir televizijos serialų serija bei kompiuteriniu vaizdo žaidimu. Azijos šalyse populiarumo rekordus mušančiuose filmuose vaidino tokia kino ekrano žvaigždė kaip Jackie Chan, o Japonijos ir Pietų Korėjos televizijų eteryje jau kelerius metus transliuojami šios istorijos pagrindu sukurti televizijos serialai, metai iš metų tampantys žiūrovų mėgstamiausiomis laidomis.
Žiūrėti Niki Larson: agentas mergišius online
Žiūrėti Treileris
12-09-2020, 11:39
Rašyti komentarą
Atnaujinti kodą